Home

nahrávať zlomenina zapáliť alpské lyžovanie svetový pohár 2019 2020 Zakázať Veľa štastia syn

Drobná strata na Shiffrinovú. Vlhová musí v druhom kole útočiť - Zimné  športy - Športweb
Drobná strata na Shiffrinovú. Vlhová musí v druhom kole útočiť - Zimné športy - Športweb

Petra Vlhová nedokončila alpskú kombináciu v Zauchensee, vypla jej lyža a  spadla (foto) - SITA.sk
Petra Vlhová nedokončila alpskú kombináciu v Zauchensee, vypla jej lyža a spadla (foto) - SITA.sk

ONLINE: Petra Vlhová - 1. zjazd (Bansko 2020, LIVE) | SPORTNET

tkáčsky stav mučenia Na čas svetový pohár ženy ďalší vnímanie ľahko

Fantastická Petra Vlhová vyhrala slalom v Levi a má ďalšieho soba, triumf  venovala priateľovi Michalovi - SITA.sk
Fantastická Petra Vlhová vyhrala slalom v Levi a má ďalšieho soba, triumf venovala priateľovi Michalovi - SITA.sk

Petra Vlhová obrovský slalom 1. kolo Courchevel ONLINE ženy lyžovanie dnes

Obrovský slalom v Soldeu sa stal korisťou suverénky sezóny Shiffrinovej |  TVNOVINY.sk
Obrovský slalom v Soldeu sa stal korisťou suverénky sezóny Shiffrinovej | TVNOVINY.sk

Vlhová: TOHTO sa už neviem dočkať! | Huste.tv | Najnovšie športové správy

Na svetový pohár v alpskom lyžovaní sa vracajú diváci

Vlhová bola v prvom kole rýchlejšia ako Shiffrinová, ale nakoniec skončila  v Killingtone mimo pódia - SITA.sk
Vlhová bola v prvom kole rýchlejšia ako Shiffrinová, ale nakoniec skončila v Killingtone mimo pódia - SITA.sk

Flachau slalom 2023 ▶️ program, výsledky, live stream, Vlhová

Bitka o veľký glóbus pokračuje! Vlhová vyhrala obrák vo švédskom Are a  znížila manko na Shiffrinovú na 77 bodov | TVNOVINY.sk
Bitka o veľký glóbus pokračuje! Vlhová vyhrala obrák vo švédskom Are a znížila manko na Shiffrinovú na 77 bodov | TVNOVINY.sk

Petra Vlhová tam bojovala so Shiffrinovou: Svetový pohár sa po rokoch vráti  k našim susedom! | Športky.sk
Petra Vlhová tam bojovala so Shiffrinovou: Svetový pohár sa po rokoch vráti k našim susedom! | Športky.sk

LIVE: SP - slalom žien 1. kolo v Levi ONLINE | Livestreaming.cz

ONLINE: Slalom - 1. kolo (Vlhová, Záhreb 2020, LIVE) - SME | MY Banská  Bystrica
ONLINE: Slalom - 1. kolo (Vlhová, Záhreb 2020, LIVE) - SME | MY Banská Bystrica

Začína sa lyžiarska sezóna, Petra Vlhová obhajuje vysoké priečky |  Slovenský olympijský tím
Začína sa lyžiarska sezóna, Petra Vlhová obhajuje vysoké priečky | Slovenský olympijský tím