originál zaobchádzanie koža nemcovce futbal facebook Severná Amerika rozvod Urob

Futbal 9.7.2022... - Šarišská Poruba- oficiálna stránka | Facebook

Telovýchovná jednota TJ Nemcovce | Nemcovce

Na základe spolupráce... - Telovýchovná jednota TJ Nemcovce | Facebook

3liga.sk - LÍDER HRÁ UŽ V SOBOTU...najnovšia ÚS-obsadenie... | Facebook

Futbal Na Východe - Stretnutie ObFZ Prešov Nemcovce - Hermanovce - 4:1 (5x  pokutový kop) čo na takýto priebeh hovoríte? ⚽️😎 | Facebook
Futbal Na Východe - Stretnutie ObFZ Prešov Nemcovce - Hermanovce - 4:1 (5x pokutový kop) čo na takýto priebeh hovoríte? ⚽️😎 | Facebook

3liga.sk - ŽREB predkola Pohára ObFZ Prešov : Dulová Ves - Ľubotice "B",  Hrabkov - Chmiňany, Lemešany - Kendice, Terňa - Nemcovce, Šar. Sokolovce -  Uzovský Šalgov, Brezovička - Rožkovany, Brezovica -
3liga.sk - ŽREB predkola Pohára ObFZ Prešov : Dulová Ves - Ľubotice "B", Hrabkov - Chmiňany, Lemešany - Kendice, Terňa - Nemcovce, Šar. Sokolovce - Uzovský Šalgov, Brezovička - Rožkovany, Brezovica -

3liga.sk - Obsadenie 2. ročník Zimného turnaja ObFZ je už známe a uzavreté.  Prihlásené mužstvá: 1.Chmeľov, 2.Terňa, 3.Lemešany, 4.Chmiňany,  5.Gregorovce, 6.Janov, 7.Hermanovce, 8.Brezovica, 9.Peč.N.Ves, 10.D.Ves, 11. Nemcovce, 12.Ličartovce, 13.M.Šariš ...
3liga.sk - Obsadenie 2. ročník Zimného turnaja ObFZ je už známe a uzavreté. Prihlásené mužstvá: 1.Chmeľov, 2.Terňa, 3.Lemešany, 4.Chmiňany, 5.Gregorovce, 6.Janov, 7.Hermanovce, 8.Brezovica, 9.Peč.N.Ves, 10.D.Ves, 11. Nemcovce, 12.Ličartovce, 13.M.Šariš ...

TŠK Terňa - Zajtra vás srdečne pozývame na zápas prvého kola letného pohára  ObFZ Prešov, kde v domácom prostredí privítame mužstvo zo 6. ligy TJ  Nemcovce. Zápas má výkop o 17:00 Tešíme
TŠK Terňa - Zajtra vás srdečne pozývame na zápas prvého kola letného pohára ObFZ Prešov, kde v domácom prostredí privítame mužstvo zo 6. ligy TJ Nemcovce. Zápas má výkop o 17:00 Tešíme

Telovýchovná jednota TJ Nemcovce - Dnešný zápas dorastu dopadol smolne. V  prvom polčase sme dominovali keď sme nevyužili čisté šance a 2x zvonili  brnvo a tyčka. V druhom polčase prišla nervozita, smolny
Telovýchovná jednota TJ Nemcovce - Dnešný zápas dorastu dopadol smolne. V prvom polčase sme dominovali keď sme nevyužili čisté šance a 2x zvonili brnvo a tyčka. V druhom polčase prišla nervozita, smolny